O nas

Jesteśmy polską linią lotniczą prywatnych odrzutowców. Działamy na rynku od 2006 roku i obecnie jesteśmy największym tego typu przewoźnikiem w Europie środkowo-wschodniej.

Profesjonalizm

Relacje z klientami i partnerami biznesowymi są dla nas najważniejsze, dlatego nie składamy obietnic bez pokrycia. Miarą naszego profesjonalizmu jest bezustanna gotowość do działania w czasie wyznaczonym przez klienta, umiejętność szybkiego reagowania w każdych nieprzewidzianych okolicznościach, bezwzględna staranność w przygotowaniu maszyn i lotów oraz perfekcyjna obsługa.

W konkursie Wings of Business (organizowanym przez Rosyjskie Stowarzyszenie Lotnictwa Biznesowego) otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii „Zagraniczna Biznesowa Linia Lotnicza”.

Air Charter Service – jeden z największych brokerów lotniczych wskazuje nas wśród preferowanych operatorów lotnictwa dyspozycyjnego.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest w naszej pracy najważniejsze: posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC), który jest gwarantem zarówno dla naszych pasażerów, jak i pracowników.

Pozytywnie przeszliśmy również audyt lotniczy firmy ARGUS. Otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający najwyższe standardy bezpieczeństwa, kompetencje pilotów oraz prawidłowość procedur operacyjnych w Jet Story.

Certyfikat

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie kompleksowej obsługi są następujące certyfikaty:

  • Certyfikat Part-145 Organizacji Obsługowej (Maintenance Organisation)
    nr PL.145.035
  • Certyfikat PART-CAMO Organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (Continuing Airworthiness Management Organisation)
    nr PL.CAMO.0008
  • Certyfikat Operatora Lotniczego (Air Operator Certificate) Transport pasażerski oraz cargo
    nr PL-025

Dziękujemy za przesłanie zapytania

Konsultant Jet Story skontaktuje się z Państwem w ciągu godziny.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza

lub skorzystaj z innej drogi kontaktu.

zamów wycenę

* dane wymagane

Jak możemy się z Tobą skontaktować?


**wybierz przynajmniej jedną z opcji
Konsultant Jet Story skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty: