Obsługa techniczna

Doświadczenie zespołu mechaników Jet Story gwarantuje profesjonalizm i terminowość przeglądów oraz napraw samolotów odrzutowych

Nasze kompetencje

Sprawne i niezawodne funkcjonowanie Twojego samolotu, a co za tym idzie, bezpieczeństwo jego pasażerów jest oparte o regularną obsługę techniczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół ponad trzydziestu doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych mechaników zapewnia najwyższe standardy serwisowania prywatnych odrzutowców.

Jet Story jako certyfikowana organizacja obsługowa Part-145 oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu obsługi technicznej dla wielu typów statków powietrznych. Jesteśmy organizacją certyfikowaną zgodnie z przepisami Part-145 Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego. Wykonujemy zarówno drobne naprawy jak i skomplikowane przeglądy strukturalne na samolotach odrzutowych marki Bombardier, Embraer, Cessna i Gulfstream.

Posiadamy własne zaplecze, które stanowi nowoczesny hangar o powierzchni ponad 2500 m2 i warsztaty: awioniczny, kompozytowy, blacharski oraz lakiernię. Stacja obsługowa Jet Story Part 145 zlokalizowana jest na Lotnisku Chopina (EPWA) w Warszawie.

Terminowość

Cenimy Twój czas i wiemy, że oczekujesz usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Terminy, które proponujemy klientom są realnie krótkie, a jednocześnie idą w parze z bezkompromisową jakością wykonania. Gwarantujemy, że naprawy będą wykonane na czas, a samolot gotowy do kolejnej podróży.

Nasze usługi

Poza standardowym serwisem technicznym Jet Story posiada szeroką gamę usług powiązanych, które zapewniają ponadprzeciętną wygodę w kompleksowej obsłudze Twojego samolotu.

Malowanie
samolotu

Aby utrzymać elegancki wygląd zewnętrzny Twojego samolotu, jego powłoka lakiernicza powinna być odświeżona. Jet Story wraz ze swoim podwykonawcą, najnowocześniejszą malarnią w Europie centralnej, może zaoferować kompletne odnowienie powłoki lakierniczej Twojego samolotu. Ponadto, jeżeli aktualny wzór malowania nie spełnia Twoich oczekiwań, możemy dokonać jego zmiany według indywidualnego projektu i wytycznych.

Renowacja
wnętrza

Jeżeli wnętrze twojego samolotu lata świetności ma już za sobą lub nie jest zgodne z najnowszymi standardami wzornictwa i estetyki, Jet Story może zaoferować jego kompletną modernizację. Wraz z naszym partnerem jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Modernizacji może podlegać kompletne wnętrze, obejmując zmianę dywanu, obicia ścian, poszycia skórzanego foteli czy forniru na elementach drewnianych.

Mobilny zespół
techniczny aog

Sytuacja AOG czyli usterka uniemożliwiająca wykonanie lotu to najgorszy scenariusz, jaki możemy sobie wyobrazić. Ale dzięki naszemu mobilnemu wsparciu będziesz w stanie zredukować czas uziemienia samolotu do minimum. Jesteśmy w stanie wysłać naszych techników do dowolnego miejsca na ziemi w ciągu kilku godzin. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, zarówno w zakresie naprawy samolotu w miejscu usterki jak i obsługi logistycznej, dzięki której możemy zamówić i dostarczyć części zamienne do każdego miejsca na świecie.

Spa dla twojego
samolotu

Oczywiste jest, że samolot musi być bezpieczny do lotu. Ale samoloty biznesowe mają zapewnić pasażerom niezwykły komfort i luksus. Dlatego, poza aspektem technicznym, powinny być one utrzymywane w doskonałym stanie wizualnym, aby zapewnić swoim pasażerom przyjemną podróż. Niezależnie od tego, czy przylatujesz do Warszawy w celach służbowych, rekreacyjnych, czy też zostawiasz swój samolot u nas na kontrolę techniczną, Jet Story sprawi, że będzie lśnić!

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo jednorazowej usługi serwisowej czy też potrzebne jest stałe wsparcie Jet Story w zakresie obsługi technicznej samolotu lub śmigłowca, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zasoby

 • ogrzewany hangar o powierzchni 2500 m2
 • warsztaty:
  • awioniczny (wraz z niezbędnym zapleczem narzędziowo-technicznym)
  • kompozytowy
  • blacharski
  • lakiernia
 • zespół wykwalifikowanych mechaników lotniczych

Nasze zatwierdzenia

Producent
Typ samolotu
Zakres zatwierdzenia
Bombardier Global 5000/Expresss/XRSLine & Base
Bombardier Challanger 300/350Line & Base
Bombardier Learjet 60Line
Bombardier Learjet 45/75Line & Base
Embraer Legacy 600/650Line & Base
Gulfstream 650Line & Base
Cessna Citation 525 CJLine & Base
Cessna Citation 560 XLLine & Base
Cessna Citation 680 SovereignLine
Honda JetLine
Hawker 750Line
Agusta Westland AW169Line

Pozostałe zatwierdzenia

Isle of man

San marino

Aruba

Dziękujemy za przesłanie zapytania

Konsultant Jet Story skontaktuje się z Państwem w ciągu godziny.

Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza

lub skorzystaj z innej drogi kontaktu.

zamów wycenę

* dane wymagane

Jak możemy się z Tobą skontaktować?


**wybierz przynajmniej jedną z opcji
Konsultant Jet Story skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny.