Wynajem helikoptera

Potrzebujesz dostać się szybko w miejsce, gdzie nie ma dużego lotniska? Poleć tam helikopterem klasy VIP!

Nasze helikoptery

To ogromna wygoda podróżowania. Odbierzemy Cię z dogodnego dla Ciebie miejsca. Ominiesz korki i podziwiając piękne widoki z powietrza w mgnieniu oka znajdziesz się tam, gdzie chcesz.

 

Niezależność

Spotkanie biznesowe, wypoczynek w malowniczym miejscu czy turniej golfowy. Lot helikopterem umożliwi Ci często dotarcie od razu tam, gdzie potrzebujesz bez konieczności dojazdów z miejsca lądowania.

Ty decydujesz skąd i dokąd lecisz. Dotrzesz na miejsce dokładnie o tej godzinie, o której potrzebujesz znaleźć się na miejscu.

Jesteśmy elastyczni. Jeśli zdecydujesz, że chcesz wrócić wcześniej lub zostać dłużej – umożliwimy Ci to. Jeśli zechcesz zabrać dodatkowych pasażerów, swoje ulubione zwierzęta – nie ma problemu. Jeśli nie zdążyłeś na samolot rejsowy albo niespodziewanie musisz się gdzieś znaleźć – wystarczy, że do nas zadzwonisz, a będziemy gotowi rozwiązać Twój problem.

Wyceń swój pierwszy lot
 

Widoki

Helikoptery latają na niższych wysokościach niż samoloty, dzięki czemu masz możliwość podziwiania niesamowitych widoków. To okazja do obserwacji znajomych nam krajobrazów i miast z zupełnie nowej perspektywy.

Szybkość

Nasz helikopter lata z prędkością ponad 250 kilometrów na godzinę, na dystansie blisko 700 kilometrów. W przeciwieństwie do samolotów helikopter może wylądować prawie wszędzie.

Zdolność startu i lądowania w pobliżu celu Twojej podróży pozwoli zaoszczędzić Ci cenny czas. Możesz uniknąć długich godzin w podróży, co sprawi, że będziesz mniej zmęczony.

Indywidualność

Z przyjemnością zaplanujemy Twoją podróż dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb.

Nasz helikopter zapewni wysoki poziom komfortu i luksusu, co sprawi, że podróżowanie może stać się wyjątkowo atrakcyjne.

 

widokowy

Lot widokowy to niezwykłe i niezapomniane przeżycie. Może być doskonałym pomysłem na prezent lub świętowanie wyjątkowej okazji. Wspomnienia z takiego lotu na pewno zostaną z Tobą na długo.

A poniżej przykład, jak może wyglądać Twój lot widokowy w Warszawie.

Kolejny sposób na poznanie Warszawy z lotu ptaka.