O NAS

Jesteśmy polską lotniczą linią prywatnych odrzutowców. Działamy na rynku od 2006 roku i obecnie jesteśmy największym przewoźnikiem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Nasza szeroka oferta obejmuje lotnictwo dyspozycyjne, czyli wynajem prywatnych odrzutowców oraz profesjonalne doradztwo podczas zakupu własnej maszyny, a także obsługę techniczną samolotów i zarządzanie nimi.

Nasz zespół – ludzie z niezwykłą pasją i wyjątkowym doświadczeniem – przez 24 godziny na dobę dba o najwyższe standardy obsługi i absolutną satysfakcję klientów. Jet Story to blisko 170 pracowników, w tym 50 pilotów i 20 stewardess.
PROFESJONALIZM
Relacje z klientami i partnerami biznesowymi są dla nas najważniejsze, dlatego nie składamy obietnic bez pokrycia. Miarą naszego profesjonalizmu jest bezustanna gotowość do działania w czasie wyznaczonym przez klienta, umiejętność szybkiego reagowania w każdych nieprzewidzianych okolicznościach, bezwzględna staranność w przygotowaniu maszyn i lotów oraz perfekcyjna obsługa. Ta postawa została doceniona:
Wings of Business

Air Charter Service

W konkursie „Wings of Business” (organizowanym przez Rosyjskie Stowarzyszenie Lotnictwa Biznesowego) otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii „Zagraniczna Biznesowa Linia Lotnicza”.

Air Charter Service – jeden z największych brokerów lotniczych wskazuje nas wśród preferowanych operatorów lotnictwa dyspozycyjnego

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest w naszej pracy najważniejsze: posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC), który jest gwarantem najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno dla naszych pasażerów, jak i pracowników.

audyt lotniczy firmy ARGUS
Pozytywnie przeszliśmy również audyt lotniczy firmy ARGUS. Otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający najwyższe standardy bezpieczeństwa, kompetencje pilotów oraz prawidłowość procedur operacyjnych w Jet Story.
CERTYFIKATY

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie kompleksowej obsługi są następujące certyfikaty:

certyfikaty Jet Story
Certyfikat Part-M Organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (Continuing Airworthiness Management Organisation) nr PL.MG.025

Certyfikat Part-145 Organizacji Obsługowej (Maintenance Organisation) nr PL.145.035

Certyfikat Operatora Lotniczego (Air Operator Certificate) nr PL-025
Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty: wynajem zarządzanie obsługa techniczna