WYNAJEM SAMOLOTU

Spotkanie biznesowe? Wyjazd z rodziną?
A może golf z przyjaciółmi albo wydarzenie sportowe,
na którym chciałbyś się znaleźć?

Nic prostszego. Wystarczy, że powiesz nam jakie masz plany i co miałbyś ochotę zjeść na pokładzie, a my wszystko zorganizujemy. Czeka Cię niezwykłe doświadczenie, jakim jest podróżowanie prywatnym odrzutowcem.

 

dyspozycyjność
2 godziny
Tak niewiele czasu potrzeba od złożenia zamówienia, abyś znalazł się na pokładzie prywatnego samolotu, ciesząc się komfortem jakiego oczekujesz.
Jesteśmy elastyczni. Jeśli zdecydujesz, że chcesz wrócić wcześniej lub zostać dłużej – umożliwimy Ci to. Jeśli zechcesz zabrać dodatkowych pasażerów, swoje ulubione zwierzęta – nie ma problemu. Jeśli nie zdążyłeś na samolot rejsowy albo niespodziewanie musisz się gdzieś znaleźć – wystarczy, że do nas zadzwonisz, a będziemy gotowi rozwiązać Twój problem.
WYJĄTKOWY KOMFORT
Nie jesteś od nikogo uzależniony, nie musisz na nic czekać.
To my czekamy na Ciebie.
Wszystkie procedury zostały skrócone do minimum:


Tylko tyle trwa odprawa w terminalu VIP.
Kapitan wita Cię i prowadzi do samolotu.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI
Na komfortowo wyposażonym pokładzie czeka na Ciebie obsługa oraz dania, z Twojej ulubionej restauracji. Może chciałbyś obejrzeć film, poczytać, a może po prostu odpocząć? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a sprawimy, że będziesz czuł się wyjątkowo od pierwszego kontaktu z nami do zakończenia podróży.

Zorganizujemy dla Ciebie transport samochodem lub śmigłowcem bezpośrednio z płyty lotniska do celu Twojej podróży.
Jet Story - doświadczenie
weekend na lodowcu
Oto, jak może wyglądać Twoja podróż z nami krok po kroku: