OBSŁUGA TECHNICZNA

Doświadczenie zespołu mechaników Jet Story gwarantuje profesjonalizm
i terminowość przeglądów i napraw samolotów odrzutowych.

mechanicy Jet Story
NASZE KOMPETENCJE

Sprawne działanie Twojego samolotu, a co za tym idzie, bezpieczeństwo jego pasażerów, jest uwarunkowane regularną obsługą techniczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół, ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych mechaników, o największym w Europie Wschodniej doświadczeniu, zapewnia najwyższe standardy serwisowania prywatnych odrzutowców.

Jesteśmy organizacją certyfikowaną zgodnie z przepisami Part-145 Europejskiej Organizacji Bezpieczeństwa Lotniczego. Wykonujemy zarówno drobne naprawy jak i poważne prace hangarowe na samolotach odrzutowych marki Bombardier, Embraer, Cessna i Gulfstream.

 

diagnostyka, przeglądy, naprawy
diagnostykę przeglądy drobne i gruntowne
naprawy i remonty
ZASOBY
ogrzewany hangar o powierzchni 2500 m2

warsztat awioniczny (wraz z niezbędnym zapleczem narzędziowo-technicznym)

zespół wykwalifikowanych mechaników lotniczych.
TERMINOWOŚĆ
Cenimy Twój czas i wiemy, że oczekujesz usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Terminy, które proponujemy klientom są realnie krótkie, a jednocześnie idą w parze z bezkompromisową jakością wykonania. Gwarantujemy, że naprawy będą wykonane na czas, a samolot gotowy do kolejnej podróży.

Nie wahaj się skorzystać z naszej obsługi technicznej i skontaktuj się z nami. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my prześlemy Ci bezpłatną wycenę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Jet Story, możesz być pewien, że nic Cię nie zaskoczy. Zapewniamy przejrzyste warunki umowy i dwustronną komunikację.

skontaktuj się z nami
obsługa techniczna samolotów