Jet Story - zapraszamy do kontaktu

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z formularza kontaktowego w sprawie wyceny.
*dane wymagane

Jak możemy się z Tobą skontaktować? (wybierz przynajmniej jedną z opcji)

Konsultant Jet Story skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny.

Jet Story Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 47, 02-146 Warszawa, e-mail dataprotection@jetstory.com („Spółka”), jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich podania, Spółka nie będzie mogła skontaktować się z Panem/Panią w celu przedstawienia oferty w odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych – imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu – jest Pana/Pani zgoda, którą może zostać w każdym czasie wycofana, m.in. kontaktując się pod wskazanym powyżej adresem e-mail. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie do celów wskazanych w poniższych zgodach, przez okres niezbędny do przestawienia oferty, to jest nie dłużej niż 7 dni a jeżeli zdecydował się Pan/Pani na otrzymywanie od nas newslettera – do czasu cofnięcia zgody.

Jest Pan/Pani uprawniony/a do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania danych osobowych przez Jet Story Sp. z o.o.W razie innych pytań prosimy o kontakt na adres email: jetstory@jetstory.com
dojazd na terminal General Aviation